Monday, March 19, 2018

Gala 10

Napisane przez luty 07 2017

Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł 6 lutego 2017 r., godz. 19.00 hotel Sheraton


Redakcja Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl już po raz siedemnasty nada honorowe tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł".

Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału w wieczornej Gali lub bankiecie prosimy o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym opcji Gala.

Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł" jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. Wśród wyróżnionych w minionych kilkunastu latach były największe postaci polskiej polityki, liderzy gospodarki, największe polskie firmy, osoby i przedsiębiorstwa, których praca miała istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce: poprzez odważne konsolidacje i akwizycje, w ramach kooperacji z europejskimi liderami nowych technologii, czy w formule śmiałego rozszerzenia tradycyjnego portfolio produktów. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Niniejszym mamy zaszczyt przedstawić laureatów honorowego tytułu „Tego, który zmienia polski przemysł" A.D. 2016:
1. Tomasz Domogała i TDJ SA
2. Stalprodukt SA
3. Motoryzacja w Polsce (GM, FCA Poland SA, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.)
4. GE w Polsce
5. Griffin Real Estate
6. Polwax SA
7. PCC Rokita SA
8. Nowy Styl Group
9. Warbud SA

10. Creotech Instruments SA
Uroczystość przyznania tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł" odbędzie się 6 lutego 2017 r., o godz. 19.00 w warszawskim hotelu Sheraton, podczas Gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.  

 

Napisane przez październik 09 2016

EuropaProperty ogłasza listę nominowanych do 6. CEE Investment & Green Building Awards  www.ceeinvestmentawards.com 

EuropaProperty ogłosiła listę nominowanych do 6. CEE Investment & Green Building Awards, wyjątkowego wydarzenia poświęconego inwestycjom i zrównoważonemu rozwojowi w regionie. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 27 października 2016 w hotelu InterContinental w Warszawie w obecności czołowych ekspertów rynku inwestycji i nieruchomości z regionu.

Napisane przez październik 06 2016

26-27 09 2016   VI edycja Property Forum w zupełnie nowej formule. Sheraton

Wręczyliśmy statuetki Prime Property Prize 2016. Poznaj zwycięzców i zobacz zdjęcia z gali!

Tak bawiliśmy się na gali Prime Property Prize 2016.  

Gdynia, Zielone Arkady w Bydgoszczy, biurowiec Q22, Zamek Biskupi Janów Podlaski, Jatomi Fitness, Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale IV, hotel ibis Gdańsk Stare Miasto, Skanska Property Poland i Maciej Dyjas - to zwycięzcy konkursu Prime Property Prize 2016.

Statuetki w 10 kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w warszawskim Domu Handlowym Vitkac.

Napisane przez grudzień 15 2015

1 12 15 Gala Polskiego Związku Żeglarskiego  Gala PZŻ: wręczono nominacje do kadry narodowej na 2016 rok. Wręczenie kadrowych nominacji dla zawodników, wyróżnień za osiągnięcia w mijającym sezonie i prezentacja celów sportowych na nadchodzący rok to najważniejsze punkty gali Polskiego Związku Żeglarskiego.

Napisane przez kwiecień 16 2016

27 04 16 Gala Bryła Roku 2015  

wydarzenie odbędą się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego . Na gali pojawią się przedstawicie środowiska architektonicznego, firm budowlanych, ale oczywiście przygotowaliśmy także miejsca dla naszych czytelników.

Który budynek zdobędzie w tym roku tytuł najlepszej realizacji i statuetkę BRYŁY ROKU?

Strona 1 z 2
Reklama 1

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.